امروز : پنجشنبه, 28 تیر 1397

معرفی اتوموبیل

  معرفی اتوموبیل  |  

به گزارش تسنیم ، میزان فروش محصولات رنو در ایران در شش ماهه نخست ۲۰۱۸، تحت تاثیر تحریم‌های احتمالی جدید دولت آمریکا 3/10 درصد کاهش داشته و به ۶۱ هزار و ۳۴۵ دستگاه رسیده است. شرکت خودروسازی رنو اعلام کرد، به لطف تقویت بازارهای روسیه و آمریکای‌جنوبی و


  معرفی اتوموبیل  |  

شرکت خودروسازی کارمانیا با هدف معرفی محصول جدید خود، جناب اس7؛ که برای نخستین بار در شیراز در معرض عموم قرار می‌گیرد در این نمایشگاه حضور خواهد داشت. براساس این گزارش، شرکت خودروسازی کارمانیا شرایط فروش ویژه برای مدل اس6 با قیمت قطعی و تخفیف 20


  معرفی اتوموبیل  |  

شرکت جک یکی از بزرگترین خودروسازهای چینی است که در نمایشگاه پکن از بزرگترین شاسی بلند خود با عنوان جک S۷ رونمایی کرد و این بار در رقابت های موتور کراس چینی حضور پررنگ داشت و موفق به دریافت جایگاه اول در سه گروه این مسابقات شد.


  معرفی اتوموبیل  |  

‌به گزارش ایسنا ، رسیدگی به پرونده قاچاق خودرو وارد فاز جدیدی شد که شروع آن توسط پلیس هرمزگان کلید خورد. ‌ در پی انجام قاچاق سازمان‌یافته خودرو در هرمزگان که با هوشیاری نیروی انتظامی استان و کشف 424 دستگاه خودرو در اواخر سال 96 انجام شد، این پرونده


  معرفی اتوموبیل  |  

پس از گذشت هشت سال که از معرفی نیسان جوک به جهانیان می گذرد، سایت تولیدی ساندرلند انگیس اعلام کرد که یک میلیونیمین دستگاه جوک تولید شده را تولید کرده است. نیسان جوک را می توان یک ریسک بسیار موفق در تاریخ صنعت خودروسازی توصیف کرد.


  معرفی اتوموبیل  |  

به گزارش ایسنا ، رییس اتحادیه آهنگران و صنعتگران خودرو ضمن اعلام اینکه افزایش قیمت خودرو نسبت به قیمت آهن منطقی نیست، تصریح کرد: خودروسازان محصولات خود را با رشد قیمت‌ها افزایش می‌دهند اما این افزایش قیمت را در قراردادهای تولیدی لحاظ نمی‌کنند.


  معرفی اتوموبیل  |  

رییس انجمن صنایع همگن قطعه‌سازی گفت: در چند هفته اخیر تولید خودرو در کشور کاهش یافته ضمن آنکه درصد قابل توجهی از خودروها نیز به دلیل کسری قطعه، ناقص تولید شده و در کف کارخانه‌ها متوقف می‌شوند.


  معرفی اتوموبیل  |  

پژو 2008 به عنوان اولین محصول مونتاژ شده در شرکت سرمایه گذاری مشترک ایران خودرو و پژو یا همان شرکت ایکاپ شناخته می شود. این خودرو به عنوان اولین کراس اوور شرکت پژو در ایران شناخته خواهد شد.


  معرفی اتوموبیل  |  

شاید بتوان از معدود تفاوت های مدیریتی و مهندسی سایپا و ایران خودرو در سال های اخیر را توسعه پلت فرم در سایپا دانست. نکته مهمی که مدت هاست در ایران خودرو مورد غقلب واقع شده است. از چند سال قبل و همزمان با مدیریت پرحاشیه جناب بذرپاش در سایپا، این شرکت


  معرفی اتوموبیل  |  

طبق گفته برخی منابع آگاه به ، چندی پیش پاسکال فلتن مدیر جوینت ونچر رنو در ایران استعفا داده و کشور را ترک کرده است. البته علت استعفای آقای فلتن هنوز مشخص نیست اما انتظار می رود که تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران علت اصلی این اتفاق بوده باشد.