امروز : چهارشنبه, 29 خرداد 1398
خودروهای برقی مسیر AMG را تغییر خواهند داد
3/00 امتیاز از 1 رای
 معرفی اتوموبیل  |     |   487

با ظهور هر چه بیشتر خودروهای برقی، به نظر می‌رسد تیونر رسمی مرسدس هم باید مسیر جدیدی انتخاب کند. به عقیده رئیس بخش توسعه خودرو در AMG، دارموند جِیکوی، این شرکت تیونینگ باید به سراغ خودروهای برقی برود. وی با اشاره به SLS برقی که در سال ۲۰۱۳ معرفی شد، به ظرفیت موجود در مرسدس و AMG برای ساخت خودروهای برقی اشاره می‌کند:

SLS برقی در آن برهه‌ی زمانی، کار بسیار تأثیرگذاری بود. ما علاوه بر کمک به پیشرفت این فناوری، بر دانش خود در مدل‌های هیبرید نیز افزودیم.

خودروهای برقی مسیر AMG را تغییر خواهند داد زومیت

مقاله‌های مرتبط:

  • تاریخ ۵۰ ساله AMG را بشناسید
  • شاهکار مرسدس بنز AMG GT S منصوری
جِیکوی معتقد است که وجود AMG در روند ساخت و توسعه مدل‌های اصلی مرسدس بنز، از نقاط قوت این شرکت تیونینگ محسوب می‌شود؛ چرا که در این صورت تبدیل تمام خودروهای مرسدس بنز به نسخه‌ی حرفه‌ای و تیونینگ شده AMG، امکان‌پذیر می‌شود. همچنین جِیکوی اشاره کرد که این روند با خودروهای برقی مرسدس که در آینده عرضه می‌شوند نیز ادامه می‌یابد. AMG باید مسیر جدیدی پیدا کند؛ چرا که غرش پیشرانه‌های ۸ سیلندر این برند، در آینده‌ی خودروسازی دنیا، جایگاهی نخواهد داشت.علاوه بر همکاری AMG در ساخت ابرخودرو پروژه‌ی یک، این شرکت در توسعه خودروهای برقی و هیبرید که در آینده معرفی می‌شوند نیز نقش خواهد داشت.خودروهای برقی مسیر AMG را تغییر خواهند داد زومیت اخیراً مرسدس بنز اعلام کرد که در سری مسابقات DTM شرکت نمی‌کند و تمرکز خود را بر مسابقات فرمول E خواهد گذاشت؛ با تکیه بر همین خبر، می‌توان توجه مهم مرسدس بنز به خودروهای برقی را مشاهده کرد.اوایل سال جاری بود که دایملر، مالک اصلی مرسدس بنز نیز از برنامه‌های مربوط به پیشرانه‌های برقی خود پرده‌برداری کرد.

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید