امروز : دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398
با کانسپت آئودی E Tron امپراتور آشنا شوید
4/00 امتیاز از 1 رای
 نقد و بررسی  |     |   465

با ظهور سیستم های رانندگی خودکار و پیشرانه های الکتریکی، ظاهر یک خودروی معمولی طی چند دهه آینده بسیار متفاوت از خودروهای امروزی خواهد شد، شاید شبیه به کانسپت F015 Luxury in Motion مرسدس بنز!
با کانسپت آئودی E Tron امپراتور آشنا شوید

به گزارش خبرخودرو، با در نظر گرفتن این نکته، فردریک لو سیلور، هنرمند فرانسوی یک آئودی آینده نگرانه را برای سال 2028 طراحی کرده است، طرحی که e-Tron امپراتور نامیده شده و به منظور گرامیداشت صدمین سالگرد معرفی آئودی تیپ آر امپراتور اورجینال آماده شده است.

همانند مرسدس F015، آئودی e-Tron امپراتور نیز یک پیشرانه الکتریکی داشته و از این رو از یک کابین بزرگ که در بیشتر طول خودرو کشیده شده است بهره می برد.

داخل خودرو، امپراتور یک کابین لوکس برای 4 سرنشین به همراه بسیاری از تکنولوژی هایی که انتظار داریم طی دهه های آتی به واقعیت تبدیل شوند تدارک دیده است. این شامل یک صفحه نمایش بزرگ هولوگرافیک در قسمت عقب می باشد که قادر است یک تصویر سه بعدی را به نمایش بگذارد، چیزی مثل تصویر با جزئیات کامل شهر نیویورک.
در قسمت جلو، این خودروی کانسپت یک داشبورد کاملا دیجیتال دارد که همه چیزی که راننده و سرنشین جلو ممکن است به آن ها نیاز داشته باشند را نمایش می دهد.

یکی دیگر از موارد قابل توجه این خودرو پنل های درب ها هستند که به جای روکش های سنتی و دستگیره درب ها، جای خود را به صفحه های نمایش لمسی بزرگ داده اند.

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید