امروز : چهارشنبه, 29 خرداد 1398
سئات زیر برند عملکرد بالای خود را معرفی می کند
3/00 امتیاز از 1 رای
 معرفی اتوموبیل  |     |   417

خودروساز اسپانیایی، سئات به تازگی با یک لوگوی جدید که قبلا دیده نشده بود و حروف Cupra زیر آن، نام کوپرا را برای بخش عملکرد بالای خود به ثبت رسانده است.

به گزارش خبرخودرو، این خودروساز که در تملک فولکس واگن است هم چنین سه نام دیگر را نیز ثبت کرده که شامل بولرو، تانگو و سالسا است که احتمالا خودروهای سفارشی هستند که تحت برند جدید کوپرا عرضه خواهند شد.

ثبت این نام یک ماه پس از مذاکرات داخلی بین دفاتر اسپانیایی و انگلیسی این برند برای تمرکز بیش تر بر خودروهای اسپرت تر و عملکردی تر به منظور بهبود تصویر ذهنی از این برند و رقابت جدی تر انجام شده است. این برند هم چنین برای حضور در موتوراسپرت برنامه ریزی کرده تا کیفیت محصول خود را بهبود بخشد. و یا ممکن است صرفا همه چیز را به محصولاتش واگذار کند تا خود را ثابت کرده و توجه نسل جوان تری از خریداران را جلب کنند. این خودروساز در پی آینده ای برقی برای خودروهای عملکرد بالای خود نیز هست.

در حال حاضر نسخه های کوپرا مدل هایی ممتاز از خودروهای سئات هستند. رویکرد کوپرا به عنوان بخش عملکرد بالای سفارشی سئات همچون AMG مرسدس بنز و پولستار ولوو است. نام های ثبت شده توسط این برند نیز یادآور کانسپت های قدیمی است که هرگز به تولید نرسیدند. هر سه این نام ها برای سه کانسپت آینده نگرانه در کلاس های مختلف استفاده شده بودند.

بولرو قدیمی ترین نام در این میان است که اولین بار سال 1998 در ژنو معرفی شد. این خودرو یک سدان کوپه چهار در بود. کانسپت سالسا نیز در نمایشگاه خودروی ژنو 2000 معرفی شد که سبک طراحی نوینی را نشان می داد که بعدا در نسل دوم سئات لئون دیده شد. در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2001 نیز کانسپت تانگو که یک رودستر دو سرنشین بر اساس نسخه کوچک تری از ایبیزا بود معرفی شد. اگر سئات نسخه ای تولیدی از تانگو را بسازد می تواند اولین کانورتیبل از این خودروساز اسپانیایی باشد.

خودروهای جدید سئات شامل لئون با نشان کوپرا R است. کراس اوور Ateca نیز نسخه ای کوپرا خواهد داشت که اخیرا بدون پوشش استتاری در حال تست در نوربورگرینگ دیده شده است.
سئات زیر برند عملکرد بالای خود را معرفی می کند
سئات زیر برند عملکرد بالای خود را معرفی می کند
سئات زیر برند عملکرد بالای خود را معرفی می کند

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید