امروز : جمعه, 30 فروردین 1398
قیمت پژو ۳۰۱ اعلام شد
3/50 امتیاز از 1 رای
 قیمت خودرو  |     |   453

بر اساس اطلاعات به دست آمده، پژو ۳۰۱ احتمالا با قیمت ۹۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان عرضه می‌شود. این در حالی است که اواخر سال ۹۴، قیمت پژو ۳۰۱ حدود ۵۸ میلیون تومان اعلام شده بود و امروز خبر از اختلاف قیمت ۳۶ میلیون تومانی این خودرو می‌شنویم!
قیمت پژو ۳۰۱ اعلام شد

طی تماسی که با ایکاپ و بعضی از نمایندگی‌های این شرکت داشتیم، درمورد زمان قطعی فروش این خودرو اطلاعی نداشتند. رسانه رسمی ایران‌خودرو یعنی ایکوپرس و خبرگزاری‌های رسمی هم هنوز در مورد انتشار خبر قیمت و زمان عرضه‌ی این اتومبیل از سه شنبه مورخ ۲۴ مرداد توسط بعضی از رسانه‌ها، واکنشی نشان نداده‌اند.

پژو ۳۰۱ یک اتومبیل اقتصادی در کلاس سدان است. متاسفانه مدل ۲۰۱۶ این خودرو قرار است به بازار ایران عرضه شود که به عنوان اتاق فیس‌لیفت و قدیمی پژو ۳۰۱ شناخته می‌شود. این در حالی است که انتظار داشتیم مدل ۲۰۱۷ روز جهان به بازار عرضه شود. مدل ۲۰۱۶ این خودرو حدود ۱۴ هزار دلار در بازار خارج قیمت دارد که با حساب و کتاب به قیمت حدودی ۵۰ میلیون تومانی می‌رسیم. اما اختلاف قیمت این خودرو حدود دو برابر نمونه‌ای است که به بازار ایران عرضه می‌شود.

این خودرو احتمالا در مدل ۴ سیلندر ۱٫۶ لیتری با توان ۱۱۴ اسب‌بخار و گشتاور ۱۵۰ نیوتون‌متر عرضه می‌شود. یک گیربکس خودکار ۶ سرعته این سدان فرانسوی را همراهی می‌کند. این مدل شتاب صفر تا صد حدودی ۱۱ ثانیه و مصرف سوخت ترکیبی ۷٫۳ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر را در کارنامه‌ی خود ثبت کرده است.

نظر شما در مورد عرضه‌ی پژو ۳۰۱ مدل ۲۰۱۶ با قیمت حدود ۹۵ میلیون تومان چیست؟

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید