امروز : یکشنبه, 29 اردیبهشت 1398
افزایش مجدد قیمت هیوندای سوناتا و هیوندای سانتافه کرمان موتور
4/00 امتیاز از 1 رای
 قیمت خودرو  |     |   344

قیمت سوناتا ۲۰۱۷ از محصولات شرکت کرمان موتور در آبان ماه ۱۹۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان بود که این شرکت در ۷ آذر ماه قیمت این محصول را به ۲۰۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان افزایش داد. حال با گذشت ۴ روز از این رشد قیمت، کرمان موتور بار دیگر افزایش قیمت ۱۳ میلیون تومانی را برای این خودرو در نظر گرفته و به این ترتیب قیمت فروش این خودرو در طول ۱۱ روز معادل ۱۹ میلیون تومان افزایش یافته است.افزایش مجدد قیمت هیوندای سوناتا و هیوندای سانتافه کرمان موتور  هيونداى سوناتا در ايران دارى موتور 4 سيلندر به حجم 2400سى سى و به قدرت 178 اسب بخار است.
کرمان موتور همچنین قیمت سانتافه ۲۰۱۷ را از ۲۴۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در آبان ماه به ۲۵۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در ۷ آذر رسانده بود و برای بار دیگر نیز قیمت این خودرو را در ۱۱ آذرماه معادل ۲۶۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان تعیین کرده است. در نتیجه این خودرو نیز در عرض چند روز افزایش قیمت ۱۷ میلیون تومانی را تجربه کرده است.افزایش مجدد قیمت هیوندای سوناتا و هیوندای سانتافه کرمان موتور  هيونداى سانتافه كرمان موتور داراى موتور ٤ سيلندر به حجم 2400 سى سى و قدرت 192 اسب بخار است. اين قدرت با جعبه دنده ى 6 سرعته ى اتوماتيك منتقل مى شود.
افزایش قیمت کارخانه‌ای خودروها در حالی صورت گرفته که بحث‌هایی در مورد احتمال افزایش تعرفه واردات خودرو مطرح شده است. در عین حال، ثبت سفارش واردات خودرو نیز چند ماه است که متوقف شده است.افزایش مجدد قیمت هیوندای سوناتا و هیوندای سانتافه کرمان موتور


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید