امروز : چهارشنبه, 29 خرداد 1398
اطلاعات تازه در مورد سوپراسپرت عجیب مرسدس بنز
3/50 امتیاز از 1 رای
 معرفی اتوموبیل  |     |   386

مرسدس بنز بیش از سه سال بود که نوید تولید یک ابر خودرو را داده بود و اکنون که کمتر از دو هفته تا نمایشگاه فرانکفورت باقی مانده است، مرسدس AMG با انتشار تیزری رسمی رونمایی این خودرو را تایید کرده است.

اطلاعات تازه در مورد سوپراسپرت عجیب مرسدس بنز

براساس آخرین اطلاعات می توان گفت که با یک خودرو شبیه خودرو های مسابقه ای Le Mans با موتور فرمول یک ولی از نوع شهری مواجه هستیم. با این حال این خودرو از همه تکنولوژی های به کار رفته در فرمول یک به همراه فناوری های هیبریدی و برقی کمک می گیرد.

اطلاعات تازه در مورد سوپراسپرت عجیب مرسدس بنز

بعد از آنکه استون مارتین با کمک شرکت های بزرگ دنیا توانست یک هایپر کار تولید کند، مرسدس AMG تصمیم گرفت تا با یک موتور 1.6 لیتری توربو V6 با کمک موتور برقی که توان تولید 1000 اسب بخار را دارد همانند خودرو کانسپت فرمول یکی که سال 2015 توسط بنز معرفی شد به جنگ استون، مک لارن، پورشه و فراری برود.

اطلاعات تازه در مورد سوپراسپرت عجیب مرسدس بنز  به صورت عادی این خودرو برای مصرف شهری تولید می شود که با توجه به گفته مرسدس این خودرو هر 50000 کیلومتر نیازمند سرویس موتور است، طبق گفته های مرسدس AMG موتور این خودرو تا 11 هزار دور دقیقه دور می گیرد.

موتور بنزینی مخصوص چرخ های عقب و دو موتور برقی روی اکسل جلو سوار شده اند.اطلاعات تازه در مورد سوپراسپرت عجیب مرسدس بنز

مرسدس AMG بارها و بارها ادعا های خود را ثابت کرده و نشان داده بلوف نمی زند. این شرکت ادعا می کند که پراجکت وان یک خودرو فرمول یک و هیبریدی با قابلیت رقابت در پیست و تردد درون شهری است. مرسدس AMG همچنین وعده داده است که سقف سرعت این خودرو بیش از 350 کیلومتر در ساعت باشد.

اطلاعات تازه در مورد سوپراسپرت عجیب مرسدس بنز  باید اشاره کرد که خرید این خودرو در حال حاضر میسر نیست، چرا که تمامی 275 دستگاه از این خودرو با قیمت 2.6 میلیون دلار به فروش رسیده اند.

اما با توجه به این که این خودرو یک نسخه آزمایشی است انتظار نمی رود زودتر از سال 2019 آن را در خیابان ها ببینیم.

اطلاعات تازه در مورد سوپراسپرت عجیب مرسدس بنز


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید