امروز : دوشنبه, 02 اردیبهشت 1398
۶ تا ۱۰ آذرماه پایتخت میزبان خودرویی ها خواهد بود
3/00 امتیاز از 1 رای
 نقد و بررسی  |     |   643

۶ تا ۱۰ آذرماه پایتخت میزبان خودرویی ها خواهد بود
بزرگترین رویداد خودرویی کشور ۶ تا ۱۰ آذر ماه ۹۶ در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی شهرآفتاب با مشارکت حداکثری تولیدکنندگان و واردکنندگان خودرو، قطعات و صنایع وابسته ایران برگزار می شود.

به گزارش «عصر خودرو»، بزرگترین رویداد خودرویی ایران سال گذشته در مساحتی بالغ بر 30 هزار متر فضای نمایشگاهی و با حضور 16 کشور خودرو ساز و مشارکت 150 شرکت خودرویی برگزار شد.
براساس آمارهای بدست آمده، روزانه بیش از 300 هزار نفر از نمایشگاه بین المللی خودرو تهران در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی شهرآفتاب بازدید کردند.

سال گذشته نمایشگاه خودرو شهرآفتاب در حالی پس از یازده سال برگزارشد که پس از اطلاع رسانی های انجام شده، تمام کشور خود را برای حضور در این رویداد خودرویی ایران آماده کردند و توانستند از اقصی نقاط کشور برای حضور در این نمایشگاه برنامه ریزی کنند.

شرکت ایده تجارت هرمس به عنوان مجری برگزاری نمایشگاه بین المللی خودرو تهران با همکاری شرکت های نمایشگاهی آلمان و چین توانست علاوه بر توسعه بازار محصولات خودرویی ایران و در کنار آن دعوت از قطعه سازان و تامین کنندگان قطعات خودرو داخلی و خارجی سهم بالایی را در افزایش رقابت و عرضه جدیدترین محصولات مورد نیاز بازار منطقه ایفا کند.

باتوجه به وسعت برگزاری نمایشگاه خودرو تهران، می توان گفت این نمایشگاه آماده تبدیل شدن به بزرگترین رویداد خودرویی در خاورمیانه را دارد.

نمایشگاه خودرو تهران 6 تا 10 آذر ماه 96 در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی شهرآفتاب برگزار خواهد شد.

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید