امروز : چهارشنبه, 05 تیر 1398
قیمت هایما اس5 مشخص شد
3/00 امتیاز از 1 رای
 قیمت خودرو  |     |   237

گروه صنعتی ایران خودرو به تازگی قیمتی رسمی و تمام شده دو محصول جدید خود را اعلام کرد.با اعلام واحد فروش گروه صنعتی ایران خودرو، بالاخره بهای رسمی هایما S5 توربو و پژو پارس اتوماتیک نیز مشخص شد و قرار است که از این پس مبنای محاسبه قیمتی این خودروها برای مشتریان، این اعداد باشند.

قیمت هایما اس5 مشخص شد
هایما S5 توربو که پیش از این گمانه قیمتی کمتر از ۸۰ میلیون تومان برای آن زده می شد، حال قرار است که با بهای رسمی ۸۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به بازار بیاید. همچنین پژو پارس اتوماتیک نیز قیمت ۴۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان را به خود اختصاص داده است. طبق اعلام رسمی ایران خودرو، تولید انبوه هایما S5 توربو با رکوردزنی همراه شده و ایران خودرو خراسان در تلاش است تا بتواند هر چه سریع تر این کراس اوور جدید را به دست مشتریان برساند. با توجه به گزارش های مردمی، دعوتنامه های تکمیل وجه S5 توربو صادر شده است.
پژو پارس اتوماتیک هم با پیشرانه TU5 و گیربکس ۴ سرعته اتوماتیک استپ گیت به بازار می آید. با توجه به نیازسنجی بازار خودرو می توان احتمال داد که هایما S5 توربو و پژو پارس اتوماتیک به ترتیب فروش خوبی را در رده ۸۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان و ۴۰ تا ۶۰ میلیون تومان داشته باشند.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید