امروز : یکشنبه, 26 خرداد 1398
تحویل امکانات مدیران خودرو به سازمان فنی و حرفه ای
3/50 امتیاز از 1 رای
 معرفی اتوموبیل  |     |   278

اولین مرکز آموزشی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور با قطعات و پکیج های اهدایی شرکت مدیران خودرو تجهیز شد.

این تجهیزات و امکانات جهت استفاده در امر آموزش و تربیت نیروهای جوان به این سازمان جهت آماده شدن برای بازار کار یا استخدام در نمایندگی ها مدیران خودرو داده شده.

تحویل امکانات مدیران خودرو به سازمان فنی و حرفه ای

منصور برخورداری مدیر فنی و مهندسی شرکت مدیران خودرو با اشاره به شاخص‌های تعیین شده برای مدیران خودرو در جهت ارتقا خدمات پس از فروش گفت که هدف اصلی مدیران خودرو ارتقا سرعت، کیفیت و نتایج عملیاتی خدمات پس از فروش مدیران خودرو است.

سازمان فنی و مهندسی کشور و شرکت مدیران خودرو قصد دارد تا با همکاری یکدیگر کلاس‌های آموزشی را در این مراکز دایر کند. مدیران شرکت مدیران خودرو در این مراسم گفتند که سرعت فروش محصولات این شرکت بسیار بالا است و برای رسیدن به شاخص‌های خدمات پس از فروش شرکت به همکاری با سازمان فنی و حرفه‌ای نیاز داریم. یکی از چالش‌های شبکه خدمات پس از فروش در مورد این همکاری تربیت نیروهای انسانی مناسب برای این بخش است.

تحویل امکانات مدیران خودرو به سازمان فنی و حرفه ای

مهندس طاهر پور، مدیر کل دفتر بهسازی، نظارت و مشاوره شغلی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور و همچنین مدیر سازمان فنی و حرفه‌ای استان البرز در این جلسه حضور داشتند و از نقش مثبت این همکاری در جهت ایجاد شغل در کشور بیان کردند. همچنین از رایگان بودن این خدمات و آموزش‌ها در سطح کشور گفتند.
ماده ۱۱۰ قانون کار به همکاری بخش خصوصی در بخش آموزش در سطح کشور است و این همکاری دقیقاً در همین راستا است و باعث می‌شود تا صلاحیت حرفه‌ای نیروی انسانی بوجود بیاید. مشهد، اصفهان، شیراز و ساری از جمله شهرهایی هستند که به زودی مراکز فنی و حرفه‌ای شرکت مدیران خودرو دایر خواهد شد.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید