امروز : ﺳﻪشنبه, 06 فروردین 1398
قیمت خودروهای داخلی با مدل 97 در بازار از پراید 22 میلیونی تا سراتو 105 میلیونی
3/50 امتیاز از 1 رای
 قیمت خودرو  |     |   215

با توجه به شرایط اقتصادی ماه های اخیر و نوسانات بازار ارز، سکه و کاهش نرخ سود بانکی، بازار خودرو کشور هنوز هم در رکودی نسبی به سر می برد، در این بین، اگر چه حباب قیمتی خودروهای داخلی تا حدی تخلیه شده، با این حال وارداتی ها به شدت ترمز بریده اند.

آن طور که فعالان بازار عنوان می کنند، در حال حاضر بیشتر خودروهای داخلی با پلاک 97 در بازار عرضه شده اند و چند محصول باقیمانده نیز طی هفته آینده با پلاک جدید به دست مشتریان خواهند رسید.

خودروهای مدل 97 هر چند در روزهای ابتدایی عرضه با افزایش قیمت مواجه شدند، با این حال رفته رفته در مسیری نزولی قرار گرفتند.

بنا به گفته نمایشگاه داران خودرو پایتخت، در حال حاضر می توان ادعا کرد حباب قیمتی محصولات پلاک جدید تا حدود زیادی تخلیه شده است و طبق مشاهدات اخیر شرایط بازار خودرو تقریبا براساس قیمت های مندرج در جدول زیر قابل توصیف است.

قیمت خودروهای داخلی با مدل 97 در بازار از پراید 22 میلیونی تا سراتو 105 میلیونی  قیمت خودروهای داخلی با مدل 97 در بازار از پراید 22 میلیونی تا سراتو 105 میلیونی  قیمت خودروهای داخلی با مدل 97 در بازار از پراید 22 میلیونی تا سراتو 105 میلیونی


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید