امروز : چهارشنبه, 05 تیر 1398
قیمت احتمالی و شرایط فروش دنا پلاس توربو ایران خودرو با ظرفیت محدود
4/00 امتیاز از 1 رای
 قیمت خودرو  |     |   1386

ایران خودرو شرايط فروش خودروی دنا+ (پلاس) توربوشارژ را به مناسبت دهه فجر با ظرفيت محدود از روز چهارشنبه 96/11/18 تا زمان تكميل ظرفيت اعلام کرده است.
قواعد و نکات مهم :
در این بخشنامه هر کد ملی مجاز به ثبت نام فقط یک دستگاه از هر خودرو است .
امکان ثبت نام در این بخشنامه صرفاً براي مشتریان حقیقی فراهم بوده و ثبت نام براي مشتري دوم نمایندگی و مشتریان حقوقی مجاز نيست .قیمت احتمالی و شرایط فروش دنا پلاس توربو ایران خودرو با ظرفیت محدود  در این بخشنامه، امکان صلح تا یک مرتبه فراهم است .
کلیه مشتریانی که 6 ماهه گذشته نسبت به ثبت نام این خودرو اقدام نموده اند، قادر به ثبت نام از این بخشنامه نیستند.
قیمت نهایی خودرو در این شرایط، در زمان ارسال دعوتنامه تعیین خواهد شد .
زمان فعال سازی بخشنامه : ساعت 11 صبح روز چهارشنبه 96/11/18
اين خودرو در رنگ هاى سفيد، مشكى، نقره اى، خاكسترى، آبى كبود و قرمز متاليك عرضه مى شود. مبلغ وديعه ٢٦ ميليون تومان است. سود مشاركت و انصراف براى موعد تحويل خرداد ٩٧ به ترتيب ١٦ درصد و ١٣ درصد، براى موعد تحويل تير ٩٧ به ترتيب ١٧ درصد و ١٤ درصد و براى موعد تحويل مرداد ٩٧ به ترتيب ١٨ درصد و ١٥ درصد است.

گفتنی است که دنا پلاس توربو از موتور مشترک با سورن توربو با حجم 1.7 لیتری و قدرتی در حدود 147 اسب بخار برخوردار است و فعلا تنها با گیربکس دستی عرضه می شود.

کیفیت فنی پیشرانه این خودرو و رفع مشکلات آن نسبت به سورن توربو در هاله ای از ابهام است و علیرغم خودداری ایران خودرو از ابلاغ قیمت نهایی به نظر می رسد که نسخه دستی دنا پلاس توربو در محدوده قیمتی 50 الی 55 میلیون تومان راهی بازار شود.

بدین ترتیب راه برای قیمت گذاری حدودا 60 میلیون تومانی نسخه اتوماتیک دنا پلاس توربو نیز باز خواهد بود، هرچند هنوز ایران خودرو نسخه اتوماتیک این مدل را معرفی نکرده است و هیچ بعید نیست که پروسه عرضه این خودرو تا زمستان سال آینده به تعویق بیافتد.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید