امروز : دوشنبه, 27 خرداد 1398
علت اختلاف قیمت 37 میلیونی هیوندای النترا کرمان موتور و آسان موتور
3/50 امتیاز از 1 رای
 قیمت خودرو  |     |   317

صبح امروز کرمان موتور قیمت هیوندای النترا 2018 وارداتی را در حالی 198 میلیون تومان اعلام کرده است که این خودرو از سوی آسان موتور با قیمتی در حدود 161 میلیون تومان به فروش می رسد.

این اختلاف قیمت عظیم برای یک خودرو واحد، ابهامات زیادی را برای مشتریان ایجاد کرده بود، اما در نهایت نکته پنهانی در زمینه قیمت فوق العاده متفاوت آسان موتور آشکار شده است.

بر این اساس، اگر مشتریان به شرایط فروش النترای وارداتی از سوی دو شرکت کرمان موتور و آسان موتور دقت کنند متوجه می شوند که قیمت این خودرو از سوی کرمان موتور بصورت قطعی اعلام شده و قیمتی که آسان موتور برای النترا گذاشته، قیمت علی الحساب است!

علت اختلاف قیمت 37 میلیونی هیوندای النترا کرمان موتور و آسان موتور
متاسفانه باید گفت در معرفی شرایط فروش النترای وارداتی از سوی شرکت آسان موتور به موضوع اعلام قیمت علی الحساب این خودرو اشاره نشده است و در نگاه اول قیمت اعلامی توسط آسان موتور بسیار جذاب تر از قیمت کرمان موتور وانمود می نماید که با در نظر گرفتن این نکته مهم، قیمت اعلامی و قطعی کرمان موتور گزینه ای به مراتب جذاب تر برای خرید است.

تمام این موارد در حالی مطرح می شود که کرمان موتور قصد مونتاژ هیوندای النترا را با قیمت 147 میلیون تومان برای سال آینده دارد و از این رو خرید نمونه های 190 میلیونی این خودرو در شرایط فعلی بازار چندان منطقی به نظر نمی رسد.

هيونداى النترا مجهز به موتور چهار سیلندر به حجت 2000 سی سی است كه مى تواند حداكثر 156 اسب بخار قدرت توليد كند. اين قدرت به وسيله جعبه نده ى شش دنده اتوماتیک (تیپ ترونیک) + درایو مود منتقل مى شود.

امكانات و تجهيزات رفاهى هیوندای النترا شامل ایربگ های کامل 7 عدد، ABS، سنسور عقب، صندلی برقی، پنج گرمکن، کروز کنترل، دو سردکن، کی لس استارتر، دوربین عقب، آینه بغل تاشو برقی همراه با راهنما، نمایشگر لمسی، بلوتوث، لامپ زنون، ESP، اتو لایت، کول باکس، صندلی چرم، تهویه عقب، کولر و بخاری اتوماتیک دوگانه، سنسور باران، رینگ 17، فرمان سه حالته (drive mode)، سان روف 2 حالته، چراغ روز، سنسور جلو و عقب، آینه ها ضد اشعه، مه شکن جلو، صفحه کیلومتر سوپر ویژن، رادار نقطه کور، قفل مرکزی و آینه بغل تاشو برقی است.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید