امروز : چهارشنبه, 05 تیر 1398
پینین فارینا خودروساز می شود
3/00 امتیاز از 1 رای
 نقد و بررسی  |     |   325

به تازگی شرکت طراحی ایتالیایی معروف پینین فارینا که شراکتی گسترده را با ایران خودرو آغاز کرده در نمایشگاه خودرو ژنو با خودروی خاص و جدید اچ.کا GT حضور پیدا کرده است. در حالی که این یک خودروی دو در کوپه است، اما درهای بزرگ آن که به صورت بال و رو به بالا باز می‌شوند، امکان سوار و پیاده شدن آسان سرنشینان ردیف عقب را فراهم کرده‌اند.

پینین فارینا خودروساز می شود

پینین فارینا اچ.کا GT دارای طراحی بسیار جذابی است. طراحی چراغ‌های جلو با خطوط عمودی جلوپنجره کاملا هم‌خوانی دارد و بر روی خطوط عمودی جلوپنجره، چراغ‌های جلو نصب شده‌اند که بیش‌تر عرض پوزه جلو خودرو را دربر گرفته‌اند. فرم کلی اتاق یگانه و خاص این برند بوده در حالی که تشابهاتی با کانسپت قبلی پینین فارینا دارد.

پینین فارینا خودروساز می شود

پینین فارینا اچ.کا GT دارای چهار موتور الکتریکی است که در مجموع قادر به تولید بیشینه قدرت 1073 اسب‌بخار هستند و وظیفه تامین نیروی این چهار موتور، بر عهده یک باتری 38 کیلووات ساعتی است. پیش‌بینی می‌شود که این خودرو قادر باشد در زمان 2.7 ثانیه سرعت خود را از حالت سکون به مرز 100 کیلومتر برساند و در نهایت قادر باشد به بیشینه سرعت 350 کیلومتر بر ساعت دست یابد. این خودرو ممکن است دارای مدل‌هایی با پیشرانه هیدروژنی و یا پیشرانه درونسوز نیز باشد.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید