امروز : چهارشنبه, 05 تیر 1398
بررسی هیوندای توسان 2019 اقتصادی در جهان فوق لوکس در ایران
3/00 امتیاز از 1 رای
 نقد و بررسی  |     |   262

هیوندای اخیراً از نسخه به روز رسانی شده هیوندای توسان در نمایشگاه خودروی نیویورک 2018 رونمایی نموده است. کابین مدل جدید تقریبا به طور کامل متحول شده و نمای کلی خودرو به مدل ۲۰۱۹ برادر بزرگترش یعنی سانتافه، بیشتر شباهت پیدا کرده است.

بررسی هیوندای توسان 2019 اقتصادی در جهان فوق لوکس در ایران  در نمای جلو، هیوندای توسان از جلو پنجره جدید با زوایایی تیزتر نسبت به گذشته بهره گرفته است. همچنین به جای ۳ نوار افقی در داخل جلو پنجره از ۴ نوار کرومی رنگ استفاده شده است.

بررسی هیوندای توسان 2019 اقتصادی در جهان فوق لوکس در ایران  جلو پنجره جدید تا مجاورت چراغ‌های جلو که از گرافیک داخلی جدید با آرایش L شکل برای لامپهای LED برخوردار شده، امتداد یافته است.

تغییرات در بخش عقب چندان چشمگیر نیست اما با این وجود، چراغ های عقب نسبت به گذشته از طراحی منحنی‌تر و خطوط نرم‌تری برخوردار شده‌اند و در تریم لیمیتد نیز از تزیینات کرومی اضافه در قسمت پشت خودرو استفاده شده است.

بررسی هیوندای توسان 2019 اقتصادی در جهان فوق لوکس در ایران  تغییرات در داخل کابین بسیار گسترده‌تر بوده و طراحان، صفحه نمایش مرکزی را طوری طراحی نموده‌اند که از قسمت بالای داشبورد قد برافراشته و دریچه‌های تهویه نیز به جای آنکه مانند گذشته در کناره‌های نمایشگر واقع شوند، درارتفاع بالاتری در قسمت میانی داشبورد به حالت افقی قرار گرفته‌اند.

بررسی هیوندای توسان 2019 اقتصادی در جهان فوق لوکس در ایران  صفحه کیلومتر شمار تعبیه شده در پشت غربیلک فرمان، از شکل و شمایل جدیدی بهره‌مند شده و خودرو اینک به ترمز دستی الکترونیکی نیز مجهز شده است.

سرنشینان اینک می‌توانند با اطمینان خاطر بیشتری در داخل کابین هیوندای توسان ۲۰۱۹ بنشینند، چراکه شرکت سازنده تکنولوژی‌های ایمنی جدیدی را به مجموعه فناوری‌های به کار رفته در توسان ضمیمه نموده است.

بررسی هیوندای توسان 2019 اقتصادی در جهان فوق لوکس در ایران  سامانه کمکی اجتناب از تصادف در ناحیه جلو، مانیتور دید اطراف، کروز کنترل تطبیق‌پذیر به همراه قابلیت توقف-حرکت در ترافیک، نور بالای خودکار، سنسور باران، شارژر USB برای سرنشینان ردیف دوم و شارژر بیسیم، از جمله امکانات جدید توسان 2019 محسوب می‌شوند.

بررسی هیوندای توسان 2019 اقتصادی در جهان فوق لوکس در ایران  همانند گذشته، توسان از یک پیشرانه چهار سیلندر بنزینی دو لیتری با توان خروجی 164 اسب بخار و گشتاور 204 نیوتن-متر به طور استاندارد، نیرو می‌گیرد.

همچنین یک نمونه 2.4 لیتری تنفس طبیعی به قدرت 181 اسب بخار و گشتاور 237 نیوتن-متر جایگزین پیشرانه 1.6 لیتری توربوشارژ با توان خروجی 175 اسب بخار و گشتاور 264 نیوتن‌متر شده است. هر دو پیشرانه به همراه یک گیربکس شش سرعته اتوماتیک عرضه خواهند شد.

بررسی هیوندای توسان 2019 اقتصادی در جهان فوق لوکس در ایران  پیشرانه دو لیتری به همراه دو نسخه Value و SE ارائه می‌شود و تریم‌های SEL، اسپرت و لیمیتد نیز قوای خود را مدیون نمونه 2.4 لیتری خواهند بود.

بررسی هیوندای توسان 2019 اقتصادی در جهان فوق لوکس در ایران  توسان 2019 از پائیز آینده وارد بازار ایالات متحده خواهد شد و جزییات قیمتی آن نیز در همان زمان به اطلاع مشتریان خواهد رسید.

منبع: motor1


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید