امروز : ﺳﻪشنبه, 02 بهمن 1397
چری آریزو 6 رونمایی شد
3/50 امتیاز از 1 رای
 معرفی اتوموبیل  |     |   363

شرکت خودروسازی چری در روز نخست نمایشگاه خودروی پکن از چری آریزو 6 رونمایی کرد. این شرکت که در ایران از طریق همکار خود یعنی مدیران خودرو محصولاتش را به بازار عرضه می کند ، در سالهای اخیر مرتبا در حال صعود در تولید و فروش بوده و به نظر می رسد چری آریزو 6 نیز بتواند جایگاه خوبی را در بازار داخلی برای خودش پیدا کند.

پیشرانه ی مشترک

چری آریزو 6 به پیشرانه ی مشترک با چری آریزو 5 توربو و چری تیگو 7 مجهز است که از نوع 1.5 لیتری توربو است. این پیشرانه می تواند حداکثر 147 اسب بخار نیرو تولید کند. شنیده ها حاکی از آن است که جعبه دنده ی در نظر گرفته شده برای این خودرو نیز از نوع CVT است ، گرچه برخی منابع از قرار گیری جعبه دنده ی دو کلاچه بر روی این خودرو خبر می دهند.

زبان طراحی مشترک

این خودرو همانند دیگر خودروهای ساخت چری از زبان طراحی مشترک استفاده می کند و شباهت های بسیاری با آریزو 5 دارد. همان طور که از کد خودرو مشخص است ، این خودرو در سبد محصولات چری جایگاهی مابین آریزو 5 و آریزو 6 را به خودش اختصاص خواهد داد.

چری آریزو 6 رونمایی شد

قیمت احتمالی آریزو 6

با توجه به قیمت هایی که نسخه های مختلف آریزو فایو در بازار ایران دارند ، به احتمال زیاد چری آریزو 6 با قیمتی فراتر از صد میلیون تومان و در بازه ی 110 الی 130 میلیون تومان وارد بازار می شود که رقیبی برای کیا سراتوی مونتاژی سایپا ، هیوندای اکسنت کرمان موتور و سایر گزینه های کارکرده مانند نسخه های پیشین کیا سراتو ، مزدا سه و هیوندای الانترا خواهد بود.

با توجه به اینکه مدیران خودرو همواره شرایط پرداخت مناسبی را برای خریداران در نظر می گیرد ، و با توجه به قوای فنی قرار گرفته بر روی آریزو 6 ، پیش بینی می کنیم که در صورت عرضه ی این خودرو به بازار داخلی و ارایه با شرایط فروش جذاب و مشتری پسند ، بتواند به راحتی سایر خودروهای گفته شده را از این رقابت کنار بزند.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید