امروز : دوشنبه, 03 تیر 1398
اچ کا500 محصول جذاب شریک ایران خودرو
3/50 امتیاز از 1 رای
 نقد و بررسی  |     |   386

شرکت ایتالیایی پینین‌فارینا و همکار چینی اش هیبرید کینتیک گروپ، روز گذشته در نمایشگاه اتومبیل پکن 2018، از دو مدل الکتریکی بسیار زیبا یعنی شاسی‌بلند کا 350 و سدان اچ500 رونمایی کردند. مدل سدان 4 در از طراحی شکیلی برخوردار است و به یک سانروف جالب مجهز شده در حالی‌که کانسپت شاسی‌بلند اسپرت دارای رنگ نقره‌ای است و طراحی 4 صندلی آن طوری است که همه در آن احساس راحتی خواهند کرد.

اچ کا500 محصول جذاب شریک ایران خودرو

به گزارش دنده 20، این شرکت که سال گذشته قراردادی را با شرکت ایران خودرو برای کمک به طراحی پلت فرم و بدنه محصولات جدید این شرکت وطنی امضا کرده یکی از مشهورترین استودیوهای طراحی جهان به حساب می‌آید و سابقه سال ها همکاری با فولکس واگن، پژو، آلفا رومئو، فراری و ب.ام.و را در پرونده دارد.

اچ کا500 محصول جذاب شریک ایران خودرو

همکاری این شرکت چینی مستقر در هنگ‌کنگ و طراح ایتالیایی تا کنون منجر به تولید چند کانسپت که از آن جمله می‌توان به خودروی مسابقه‌ای هیدروژنی به نام اچ2اسپید اشاره کرد. آخرین ماحصل این شراکت، تولید دو خودروی الکتریکی است که در نمایشگاه اتومبیل ژنو امسال شاهد آن بودیم.

اچ کا500 محصول جذاب شریک ایران خودرو

شرکت هیبرید کنتیک مدعی است که باتری و سیستم پیشرانه الکتریکی آخرین کانسپت سدان و شاسی‌بلند آن دارای قدرت ترکیبی 402 اسب بخار است. این خودروها با تکیه بر پیشرانه الکتریکی، توانایی پیمایش مسافتی حدود 1000 کیلومتر را دارند. سیلیو پیترو آنگوری، مدیرعامل پینین‌فارینا در بیانیه‌ای اعلام کرد: شرکت هیبرید کینتیک گروپ یک شریک حیاتی و مهم برای پینین‌فارینا محسوب می‌شود و ما با معرفی اولین خودروی تولیدی هیبرید کینتیک به بازار بین‌الملل راه را برای رونمایی محصولات الکتریکی خود باز می‌کنیم.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید