امروز : دوشنبه, 29 بهمن 1397
علاقه خودروسازان به حضور در نمایشگاه های خودرو کمتر شده است
4/00 امتیاز از 1 رای
 معرفی اتوموبیل  |     |   130

روند کسادی نمایشگاه‌های خودرو از آمریکا به اروپا رسید و فولکس‌واگن پس از برخی خودروسازان اعلام کرد پاییز امسال در نمایشگاه پاریس شرکت نمی‌کند.

حضور فولکس‌واگن در نمایشگاه بعدی پاریس هم نامشخص است. ژان کلود ژیرو، مدیر شرکت برگزارکننده نمایشگاه پاریس می‌گوید فولکس‌واگن فقط امسال غایب است و برای اجاره غرفه در سال ۲۰۲۰ توافق شده است. اما فولکس‌واگن در اطلاعیه خود گفته تصمیمش برای بازگشت به پاریس در سال ۲۰۲۰ را به موقع اعلام خواهد کرد.

پیش از این فورد، اُپل، ایفینیتی، مزدا و ولوو اعلام کرده بودند که در نمایشگاه پاریس شرکت نمی‌کنند.

علاقه خودروسازان به حضور در نمایشگاه های خودرو کمتر شده است

در هفته‌های گذشته غیبت خودروسازان بزرگ در نمایشگاه سال آینده دیترویت خبرساز شد و مرسدس بنز، آئودی و ب ام و اعلام کردند در نمایشگاه بعدی غایب خواهند بود.

تصمیم فولکس‌واگن در راستای صرفه‌جویی در هزینه‌های بازاریابی ارزیابی شده است. تقلب در آزمایش میزان آلودگی موتورهای دیزل میلیاردها دلار هزینه اضافه بر فولکس‌واگن تحمیل کرده و کارخانه آلمانی برای جبران این هزینه ناچار شده در برنامه‌های تبلیغاتی خود صرفه‌جویی کند.

فراهم آمدن فرصت‌های بهتر و ارزان‌تر برای ارتباط با مشتریان باعث از بین رفتن رونق نمایشگاه‌های خودرو شده است. هم‌زمان تعداد بازدیدکنندگان نمایشگاه‌های خودرو هم رو به کاهش است.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید