امروز : یکشنبه, 26 خرداد 1398
سومین نسل قشقایی به زودی
4/00 امتیاز از 1 رای
 قیمت خودرو  |     |   189

کراس‌اوور کوچک و پرفروش نیسان که نام خود را به پاس سلحشوری و جان‌سختی ایل قشقایی از این تبار ایرانی برگرفته، قرار است به زودی در نسل سوم خود به بازار جهانی عرضه شود. نسل اول نیسان قشقایی از سال 2006 تا 2013 تولید شد. از معرفی نسل دوم این خودرو ژاپنی موفق هم 5 سال می‌گذرد پس طبیعی است که ژاپنی‌ها به فکر طراحی یک جانشین برای این خودرو بیفتند.
سومین نسل قشقایی به زودی
به گزارش دنده 20، اگر همه‌چیز طبق برنامه پیش برود سومین نسل نیسان قشقایی در سال 2020 وارد نمایندگی‌های فروش می‌شود؛ و جدای از تغییرات واضح طراحی، ظاهراً قشقایی جدید دارای قوای محرکه الکتریکی شده هیبریدی و پلاگین هیبریدی خواهد شد. معاون بخش برنامه‌ریزی تولید نیسان در اروپا می‌گوید: ما به دنبال پلتفرمی جدید هستیم زیرا این معماری بهترین گزینه برای استفاده از تکنولوژی‌های الکتریکی شده است.
سومین نسل قشقایی به زودی
البته این قوای محرکه احتمالاً شامل قوای تمام الکتریکی نخواهد بود زیرا مبحثی کاملاً مجزا بوده و سرمایه‌گذاری کاملاً بیشتری را می‌خواهد. باور بر این است معماری جدید قشقایی نسخه بازنگری شده از e-Power کنونی نیسان از یک پیشرانه احتراق داخلی که به عنوان ژنراتور عمل کرده و باتری را تغذیه می‌کند تشکیل شده و این پیشرانه سپس قدرت موردنیاز را به پیشرانه الکتریکی می‌فرستد تا چرخ‌ها به حرکت درآیند.گویا نیسان قرار است نمونه هیبریدی را با کمک میتسوبیشی که در این زمینه متبحر است طراحی و تولید کند.

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید