امروز : یکشنبه, 29 اردیبهشت 1398
کارمانیا صاحب پیست اختصاصی شد اولین تجربه رانندگی با BYD S7
3/50 امتیاز از 1 رای
 معرفی اتوموبیل  |     |   221

چهارشنبه هفته گذشته، شرکت کارمانیا –نماینده رسمی برند BYD در ایران شرایطی را فراهم کرد تا خبرنگاران بتوانند S7 محصول جدید خود را به که به زودی وارد خیابان های کشور می شود، موردآزمايش قرار دهند. اما افتتاح پیست تنها مورد مهم در مراسم کارمانیا نبود، چرا که این شرکت برای نخستین بار امکان بررسی BYD S7 را نیز برای خبرنگاران به وجود آورده بود.

کارمانیا صاحب پیست اختصاصی شد اولین تجربه رانندگی با BYD S7 در ابتدای این مراسم، پیست اختصاصی تست خودروهای بی وای دی توسط شرکت کارمانیا در محل کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج با حضور پویا سالاری، مدیرعامل شرکت و همچنین اعضای هیات مدیره افتتاح و بعد از آن خبرنگاران با موقعیت و مسیر پیست آشنا شدند. همواره برندهای معتبر در صنعت خودرو از پیست های اختصاصی برای تست و آزمایش محصولات خود استفاده می کنند.به طور مثال فولکس واگن که یکی از بزرگ ترین گروه های خودروسازی در جهان است و برنده های معتبری مثل لامبورگینی و آئودی را در اختیار دارد، دارای چند پیست اختصاصی در سراسر جهان است و حتی بعضی از آنها مورد استفاده دیگر خودروسازان جهان نیز قرار می گیرد. کارمانیا صاحب پیست اختصاصی شد اولین تجربه رانندگی با BYD S7 البته بعضی این پیست ها در یک لوپ بسته و مسیری کوتاه طراحی شده اند تا مشتریان خودروها بتوانند با آزمایشی کوتاه حس و حال محصولات را در زمان حرکت لمس کنند. این دست از پیست ها برخلاف پیست های حرفه ای و مسابقه ای نه برای تجربه سرعت و هیجان، بلکه برای محک زدن ویژگی های مختلف خودرو طراحی می شوند و معمولا شامل بخش هایی برای تست سیستم فنربندی، ترمزها، تجربه میزان شتاب خودرو و امثال این موارد می شوند.کارمانیا صاحب پیست اختصاصی شد اولین تجربه رانندگی با BYD S7 در همین راستا شرکت كارمانيا در اقدامی حرفه ای در محل این شرکت در جاده مخصوص تهران-کرج، اقدام به افتتاح پیست یا مسیر تست خودروهای بی وای دی کرده است. این مسیر در محل تعمیرگاه مرکزی این شرکت قرار دارد و به شکلی طراحی شده که امکان انجام مانورهای مختلفی برای خودرو ایجاد شود. کارمانیا صاحب پیست اختصاصی شد اولین تجربه رانندگی با BYD S7 این مسیر شامل پیچ های 90 و 180 درجه چپ گرد و راست گرد نیز می شود. ضمن این که در بخشی از ان به منظور تست دینامیک خودرو در تغییر مسیرها از موانعی جهت طراحی مسیر اسلالوم استفاده شده است.همان طور كه اشاره شد افتتاح مسیر تست یا پیست اختصاصی کارمانیا همراه با تست خودروی S7 نیز بود. این خودرو که از نظر طراحی نیز مدرن به نظر می رسد، با استفاده از موتور 2 لیتری توربوشارژ 4 سیلندر می تواند 203 اسب بخار نیرو تولید کند. این در حالی است که برای به حرکت درآوردن این خودرو 320 نیوتن متر گشتاور نیز در اختیار راننده قرار دارد.

مدل فعلی BYD S6 در کنار مدل جدیدتر BYD S7 که به پیشرانه قدرتمند تر توربو مجهز است و از تجهیزات بیشتری بهره می برد.

BYD برای این خودرو از گیرباس 6 سرعته اتوماتیک دو کلاچه DCT استفاده کرده است که تعویض دنده های سریعتری را برای این کراس اوور تک دیفرانسیل به ارمغان می آورد.کارمانیا صاحب پیست اختصاصی شد اولین تجربه رانندگی با BYD S7 کارمانیا صاحب پیست اختصاصی شد اولین تجربه رانندگی با BYD S7 در فرصت کوتاهی که برای تست این خودرو وجود داشت، نکته ای که نظر حاضرین را به خود جلب کرد سیستم تعلیق خوب این خودرو در جذب حرکات عرضی اتاق به طرفین بود. در واقع ساختار نرم سیستم فنربندی هماهنگی مناسبی با شرایط نامناسب جاده های ایران دارد و این نکته که در خصوص مدل S6 هم صدق می کند تاکنون رضایت مشتریان را جلب کرده است.کارمانیا صاحب پیست اختصاصی شد اولین تجربه رانندگی با BYD S7 کارمانیا صاحب پیست اختصاصی شد اولین تجربه رانندگی با BYD S7 کارمانیا صاحب پیست اختصاصی شد اولین تجربه رانندگی با BYD S7 کارمانیا صاحب پیست اختصاصی شد اولین تجربه رانندگی با BYD S7 جنس چرم صندلی ‏ها و کیفیت ادوات داشبورد حس خوبی را به سرنشینان القاء می‏ کند. ردیف دوم صندلی ‏ها فضای پای مناسبی را برای سرنشینان عقب فراهم کرده است. همچنین BYD S7 با سه ردیف صندلی هفت نفره به حساب می آید.کارمانیا صاحب پیست اختصاصی شد اولین تجربه رانندگی با BYD S7 کارمانیا صاحب پیست اختصاصی شد اولین تجربه رانندگی با BYD S7 وظیفه برقراری آرامش تنها بر دوش صندلی های این خودرو نیست. بلکه سیستم تعلیق مک فرسون سه مفصلی S7 نیز مکمل این آسایش است.کارمانیا صاحب پیست اختصاصی شد اولین تجربه رانندگی با BYD S7 کارمانیا صاحب پیست اختصاصی شد اولین تجربه رانندگی با BYD S7 کارمانیا صاحب پیست اختصاصی شد اولین تجربه رانندگی با BYD S7 کارمانیا صاحب پیست اختصاصی شد اولین تجربه رانندگی با BYD S7 در حاشیه مراسم افتتاح پیست اختصاصی کارمانیا یکی از مالکین مدل S6 بود. حضور این مشری در این برنامه یک دلیل ویژه داشت. او اولین کسی بود که با خودروی S6 توانسته بود از مرز 100 هزار کیلومتر پیمایش عبور کند و ظرف تنها دست ماه چنین کارکرد بالایی را با محصولی از کارمانیا تجربه کرده بود.کارمانیا صاحب پیست اختصاصی شد اولین تجربه رانندگی با BYD S7 وی که از کیفیت و خدمات خودروی خود بسیار راضی بود به خبرنگاران گفت: من به دلیل نوع فعالیتی که دارم، تجربیات مختلفی با خودروهای مثل تویوتا، کیا و هیوندایی داشته ام. در واقع اگر نخواهم اغراق کنم می گویم بی وای دی اگر بر تر از این خودروها نباشد، چیزی هم کم ندارد. زیرا به طور متوسط من ماهانه 10 هزار کیلومتر رانندگی را با این خودروها تجربه کرده ام و از عملکرد S6 واقعا راضی هستم.کارمانیا صاحب پیست اختصاصی شد اولین تجربه رانندگی با BYD S7 در نهایت خودروی این مشتری نیز در پیست توسط خبرنگاران تست شد تا بعد از 100 هزار کیلومتر کارکرد در شرایط مختلف از نظر وجود اشکال، نقص و صدا در بدنه و یا … مورد بررسی قرار گیرد و با این وجود مشکل خاصی در خودرو مذکور دیده نشد.کارمانیا صاحب پیست اختصاصی شد اولین تجربه رانندگی با BYD S7 شرایط تست محصولات بی وای دی در پیست اختصاصی کارمانیا متعاقبا از سوی مسئولان شرکت اعلام خواهد شد.
همچنين امروز شرایط فروش خودروی BYD S7 با شرایط مشارکت در فروش و پیش پرداخت 70 ميليون تومان و موعد تحویل دیماه اعلام شد.
شرایط فروش BYD S6 با پیش پرداخت 60 ميليون تومان در زمان ثبت نام با سود مشارکت 20% و یا 30 ميليون تومان زمان ثبت نام و 30 ميليون تومان در 1 آبان 97 و سود مشارکت 18% و انصراف 12% با موعد تحویل اردیبهشت 98، آغاز شد.
بدیهی است در صورت تکمیل ظرفیت، طرح بدون اطلاع قبلی بسته خواهد شد.کارمانیا صاحب پیست اختصاصی شد اولین تجربه رانندگی با BYD S7


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید