امروز : چهارشنبه, 01 خرداد 1398
نیسان GT R50 عزیز میلیون دلاری
3/50 امتیاز از 1 رای
 قیمت خودرو  |     |   181

با اعلام شرکت نیسان مشخصات دقیق‌تری از سوپراسپورت جذاب GT-R50منتشر گشت و مشخص شد گودزیلای ژاپنی قرار است تا انتهای هفته جاری در فستیوال جذاب گودوود به حاضران معرفی شده و به طور رسمی رونمایی شود. نیسان که این طرح را با مشارکت یک شریک ایتالیایی به انجام رسانده اعلام کرده فرایند ثبت سفارش نیسان GT-R50 آغاز شده و چون این محصول یک نسخه تولید محدود است، قیمتی 900هزار یورویی برای آن انتخاب شده است.
نیسان GT R50 عزیز میلیون دلاری

به گزارش دنده 20، این خودرو که به نوعی حسن ختام شرکت طراحی ایتال دیزاین برای نسل دوم نیسان جی‌تی-آر است، به فاصله کوتاهی جای خود را به نسل تازه جی‌تی-آر خواهد داد که مدت‌هاست در لیست اولویت‌های خودروساز ژاپنی قرار دارد. نیسان GT-R50 که بهایی 1.050 میلیون دلاری دارد، از موتور مشهور 6سیلندر و 3.8لیتری مدل ساده جی‌تی-آر است، قدرتی معادل 710 اسب بخار و گشتاوری بالغ بر 780 نیوتن‌متر خواهد داشت و به یک جعبه دنده 2کلاچه 6سرعته مجهز خواهد شد.
نیسان GT R50 عزیز میلیون دلاری
نیسان اعلام کرده علاقمندان به این خودرو لازم است هرچه زودتر باید برای خرید این خودرو به وبسایت شرکت مراجعه کرده و ثبت نام کنند چرا که پس از اتمام طرح هیچگونه سفارشی برای این خودرو پذیرفته نخواهد شد! نیسان اعلام کرده کلیه مراحل طراحی، توسه و مهندسی سوپراسپورت جذاب GT-R50 در شرکت ایتال دیزاین انجام گرفته و بدنه نیز به رنگ اختصاصی (liquid kinetic grey) یا خاکستری سیال کینتیک مزین شده است.

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید