امروز : پنجشنبه, 06 تیر 1398
کیا سول 2020 به زودی معرفی می شود
3/00 امتیاز از 1 رای
 معرفی اتوموبیل  |     |   317

به نظر می‌رسد کیا پس از حدود 9 سال تلاش دارد تا نسل تازه مدل جذاب و موفق سول را که اتومبیلی بین هاچ‌بک‌های بزرگ و کراس‌اوورهای ساب کامپکت است به بازار معرفی کند. تصاویری که موتور1 و موتور اتوریتی منتشر کرده‌اند نشان می‌دهد سول در حال تست فنی و آزمایش در مناطق برفی بوده و همان سبک و سیاق همیشگی را دارد. البته شایعات بسیاری در مورد برقی شدن سول جدید به گوش می‌رسد که هنوز نمی‌توان درباره آنها با دقت بالا نظر داد.
کیا سول 2020 به زودی معرفی می شود

به گزارش دنده 20، بررسی دقیق‌تر تصاویر نشان می‌دهد نمای کناری کیا سول 2020تغییر کرده ولی فرم کلی بدنه مشابه نسل قبل طراحی شده است. گویا سول 2020 در حال گذراندن آزمایشات فنی در مناطق صعب العبور کلرادو آمریکا است و پس از طی تست‌های آزمایشگاهی به نظر در این مرحله نیز شرایط موفقیت آمیزی دارد.
کیا سول 2020 به زودی معرفی می شود

کمی پیشتر نیز این خودرو چندمنظوره در مناطق بیابانی ایالت دنور دیده شده بود و توان خود را برای آب و هوای سوزان برخی دیگر از مناطق جهان می‌سنجید. موتور1 پیش‌بینی کرده همانند محصولات تازه کیا مثل سراتو 2019، سول جدید نیز از چراغ‌های جدید با لامپ‌های ستاره‌ای و خطوط تیز در بدنه سود برده و ظاهر شکیل‌تری در مقایسه با گذشته دارد.

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید