امروز : پنجشنبه, 06 تیر 1398
کیا استینگر زرد رنگ معیوب است
3/00 امتیاز از 1 رای
 قیمت خودرو  |     |   379

رنگ زرد کار دست کیا استینگر داد. شرکت کره ای کیا اعلام کرده آن دسته از خریدارانی که مدل اسپورت استینگر را با رنگ زرد مخصوص دریافت کرده اند، بایستی با مراجعه به شرکت و تحویل اتومبیل خود، نسبت به رفع عیب این اتومبیل با سازنده همکاری نمایند. شرکت وعده داده بدون هیچ گونه هزینه‌ای اقدام به رنگ آمیزی دوباره خودروهای طلایی رنگ استینگر می‌نماید.
کیا استینگر زرد رنگ معیوب است
به گزارش دنده 20، هزینه این کار که بالغ بر 7145 دلار است تماما توسط شرکت کره‌ای پرداخته شده تا به این طریق هم زمینه رضایت مشتریان فراهم گردد و هم اعتماد به این بنرد کره‌ای افزایش یابد. طبق گفته وب‌سایت مشهور کار ادوایس، معضل اصلی رنگ زرد غروب آفتاب (Sunset Yellow) کیفیت پایین لایه‌های زیرین رنگ بوده که ممکن است در بلندمدت به ترک خوردن رنگ بدنه و نیز زنگ زدن بدنه منجر گردد. بیشتر خریداران استینگر با این رنگ در استرالیا و آمریکا بوده و کیا قول داده سریعا این مشکل را رفع کند.
کیا استینگر زرد رنگ معیوب است

مدیر کیا در پاسخ به سؤالات بیشتر تأیید کرده این مشکل کل استینگر‌های زرد رنگ فروخته شده در سراسر جهان را تحت تأثیر قرار داده است. او گفته رنگ‌آمیزی دوباره و کامل این سدان اسپورت با گارانتی جهانی کیا صورت خواهد گرفت. بنا به گفته مدیر کیا، به بیش از 50 مالک استینگری که این رنگ را انتخاب کرده‌اند پیشنهاد رنگ‌آمیزی دوباره و کامل خودروهایشان داده شده است.

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید