امروز : دوشنبه, 03 تیر 1398
اوپل GT X اکسپریمنتال آینده نمادین اوپل
4/00 امتیاز از 1 رای
 نقد و بررسی  |     |   175

تحول در اوپل گویا آغاز شده و در اولین گام قرار است طراحی محصولات این شرکت تغییر کند. در واقع خودروساز ارزان‌ساز آلمانی که به تازگی زیر چتر کنسرسیوم خودروسازی پژوسیتروئن قرار گرفته، تلاش می‌کند به تولید محصولات اسپورت و جذاب بپردازد. به همین منظور از مدتی قبل برای تغییر سبک و سیاق طراحی خود نقشه می‌کشد.
اوپل GT X اکسپریمنتال آینده نمادین اوپل
به گزارش دنده 20، اوپل که اخیرا دچار ضرر و زیان هم شده، به منظور تغییر شرایط مالی خود به زودی از طرح جدید محصولاتش در قالب یک کانسپت مدرن به نام GT X اکسپریمنتال رونمایی خواهد کرد که از خطوط وزوایای تیز، بدنه صاف و اتاق چهارگوش برخوردار بوده و یادآور یک کوپه اسپورت شهری بوده که از آینده بازگشته است. طبق خبری که توسط منابع نزدیک به اوپل آن را تایید می‌کنند، طراحی محصولات تازه اوپل که از سال 2020 به بازار می‌آیند، با همین زبان طراحی خواهد بود.
اوپل GT X اکسپریمنتال آینده نمادین اوپل اوپل GT X اکسپریمنتال آینده نمادین اوپل اوپل GT X اکسپریمنتال آینده نمادین اوپل اوپل GT X اکسپریمنتال آینده نمادین اوپل اوپل GT X اکسپریمنتال آینده نمادین اوپل
مفهومی GT X اکسپریمنتال که در جلوپنجره به کل اوپل را دگرگون ساخته، به دی‌لایت‌های خاصی با نام ویزور و یک آرم بزرگ در مرکز جلوپنجره مزین است. این یعنی نسل تازه کورسا نخستین خودرو اوپل خواهد بود که به سبک و سیاق تازه این برند در طراحی مجهز می‌گردد. اوپل در عین حال خبر داده محصولاتش را برقی خواهد کرد. به لطف باطری‌های الکتریکی بردبلند، محصولات اوپل قادر خواهند بود با یک بار شارژ چیزی نزدیک به 475 کیلومتر را بپیمایند.

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید