امروز : دوشنبه, 03 تیر 1398
پورشه ماکان ۲۰۱۹ روی خط تولید
4/00 امتیاز از 1 رای
 قیمت خودرو  |     |   209

خودروساز آلمانی ساکن اشتوتگارت به طور رسمی از آغاز تولید شاسی‌بلند اسپورت لوکس ماکان ۲۰۱۹ خبر داد. با توجه به اینکه چین بزرگترین بازار پورشه ماکان به حساب می‌آید، نخستین سری از محصولات فیس‌لیفت ماکان ۲۰۱۹ که در این کارخانه تولید می‌شوند، راهی بازار چین شده تا به دست مصرف‌کنندگان مرفه دوستدار پورشه برسد.
پورشه ماکان ۲۰۱۹ روی خط تولید

به گزارش دنده 20، این خودرو که از زمان رونمایی در سال ۲۰۱۴ تاکنون بیش از ۳۵۰ هزار دستگاه در سرتاسر جهان فروش داشته است، احتمالا بازهم با افزایش فروش روبه‌رو خواهد شد مخصوصا اینکه خط تولید ماکان در لایپزیگ اخیرا به روزرسانی شده است. پورشه هدف از این کار و سرمایه‌گذاری برای افزایش خط تولید ماکان را تقاضای گسترده در بازار جهانی اعلام کرده است.
پورشه ماکان ۲۰۱۹ روی خط تولید

طبق آماری که پورشه اخیرا اعلام کرده تولید روزانه ماکان در کارخانه پورشه واقع در شهر لایپزیگ به ۴۲۰ واحد در روز می‌رسد که همگی آن‌ها علیرغم ازدیاد تقاضا در آلمان، به چین ارسال می‌شوند. این یعنی در فاز ابتدایی تولید ماکان ۲۰۱۹، تیراژ حداقلی خودرو تا سطح ۱۲۰ هزار دستگاه در سال افزایش یافته است. جالب است که چینی‌ها قصد دارند تقاضای فعلی خود برای ماکان را تا پایان ۲۰۱۹ به حدود ۱۰۰ هزار دستگاه برسانند که عدد بسیار بزرگی است. اینجا می‌توانید خط تولید مدل ۲۰۱۹ ماکان را به وضوح مشاهده کنید.
پورشه ماکان ۲۰۱۹ روی خط تولید پورشه ماکان ۲۰۱۹ روی خط تولید پورشه ماکان ۲۰۱۹ روی خط تولید پورشه ماکان ۲۰۱۹ روی خط تولید پورشه ماکان ۲۰۱۹ روی خط تولید پورشه ماکان ۲۰۱۹ روی خط تولید پورشه ماکان ۲۰۱۹ روی خط تولید پورشه ماکان ۲۰۱۹ روی خط تولید پورشه ماکان ۲۰۱۹ روی خط تولید پورشه ماکان ۲۰۱۹ روی خط تولید پورشه ماکان ۲۰۱۹ روی خط تولید

ورود پورشه به فاز تولید شاسی‌بلند که از سال ۲۰۰۲ با تولید مدل کاین آغاز شده و با عرضه ماکان قوت گرفته، موجی از سود و درآمد را به سمت این خودروساز پیشرو حواله کرده است. این شرکت در ادامه قصد دارد دو مدل تایکان کوپه و کراس میژن را نیز به سبد محصولات کراس خود اضافه کند تا همچنان نمودار فروشش صعودی و رو به بالا باشد.

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید