امروز : چهارشنبه, 01 خرداد 1398
خودروی جدید استتار شده متعلق به کدام خودروساز بود؟
4/00 امتیاز از 1 رای
 معرفی اتوموبیل  |     |   125

خودروی جدید استتار شده متعلق به کدام خودروساز بود؟
1 رای - میانگین 2

در پی انتشار ویدئویی از یک خودروی استتار شده در فضای اینترنت که فیلم آن نیز در سایت منشتر شد شرکت مدیران خودرو با صدور اطلاعیه ای نسبت به آن واکنش نشان داد. این اطلاعیه به شرح زیر است:

شرکت مدیران خودرو با سابقه فعالیت خودروسازی بیش از 15 ساله خود همواره به دنبال ایجاد زمینه‌های پیشرفت صنعت خودرو و افزایش رضایتمندی مصرف کنندگان ایرانی بوده است. در همین راستا با برنامه ریزی‌های دقیق‌تر در خصوص افزایش کیفیت تولید، گسترش شبکه نمایندگان و بهبود سطح خدمات پس از فروش کوشیده است در نیل به این اهداف حرکت کند. در سال‌های اخیر همواره سعی شده است همپای بازارهای جهانی و شرکای خود جدیدترین محصولات طراحی شده در سطح بین المللی را در ایران نیز تولید و عرضه کند. توسعه و تکمیل و همچنین ایجاد زیرساخت‌هایی با تکنولوژی‌های پیشرفته‌تر مبین همین روند و حرکت در پیش گرفته شده است.

در همین راستا و همچنین در خصوص سوالات متعدد رسانه‌های خبری که در پی انتشار فیلمی از یک خودرو با پوشش استتاری منتشر شده است، به اطلاع می‌رساند، خودرو مذکور متعلق به شرکت مدیران خودرو بوده و در حال انجام مقدمات لازم جهت انجام تست‌های اولیه لازم در واحد تحقیق و توسعه در ایران می‌باشد.

امیدواریم با عنایت به الطاف الهی، به اهداف تعیین شده خود دست یابیم.

: آنطور که از تصاویر پیداست و همینطور جوابیه شرکت مدیران خودرو خودرو چری تیگو4 محتمل ترین گزینه است. اما اینکه چرا با برند MVM این خودرو در حال تست است جای سوال دارد

خودروی جدید استتار شده متعلق به کدام خودروساز بود؟

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید