امروز : چهارشنبه, 01 خرداد 1398
رونمایی از فیس لیفت جنسیس G90
3/50 امتیاز از 1 رای
 معرفی اتوموبیل  |     |   171

رونمایی از فیس لیفت جنسیس G90
امتیاز بدهید

طی مراسمی که در کره جنوبی برگزار شد، جنسیس از نسخه فیس لیفت G90 رونمایی کرد. پرچمدار کره‌ای‌ها تغییرات زیادی در ظاهر داشته است که در نگاه اول به نظر می‌رسد که با خودرویی کاملا جدید روبرو هستیم.

مهم‌ترین تغییر در نمای جلویی صورت گرفته و جلوپنجره‌ای با طرح الماسی جای خود را به مدل قبلی داده است. ورودی‌های هوای دو سمت سپر نیز عریض‌تر شده‌اند به طوری که تقریبا در وسط خودرو به یکدیگر می‌رسند. طراحی چراغ جلو نیز به نسبت قبل تغییر داشته و با اضافه شدن نواری در وسط آن که تا نزدیک گلگیرها ادامه پیدا می‌کند، نمایی لوکس‌تر به جلوی خودرو داده شده است. حتی تغییرات را بر روی کاپوت G90 می‌توان مشاهده کرد به نحوی که دو خط در وسط آن اضافه شده است که در انتها به دو سمت لوگوی جنسیس می‌رسند.

رونمایی از فیس لیفت جنسیس G90

در عقب خودرو نیز تغییرات ریز و درشت زیادی دیده می‌شود به نحوی که کمتر نشانی از G90 قبلی می‌توان بر روی نسخه فیس لیفت پیدا کرد. چراغ‌های عریضی که در وسط خودرو به یکدیگر متصل می‌شوند جای خود را به چراغ‌های جدا از هم داده است. با نازک‌تر شدن چراغ در وسط، فضای کافی برای درج کلمه Genesis در این قسمت فراهم شده که نمایی لوکس را به این قسمت می‌بخشد.

رونمایی از فیس لیفت جنسیس G90

از دیگر تغییرات دیگر در طراحی خودرو می‌توان به جابه‌جا شدن چراغ راهنمای روی آینه بغل به روی گلگیرها، طراحی جدید رینگ 19 اینچی و سر اگزوزهای جدید اشاره کرد.

رونمایی از فیس لیفت جنسیس G90

اما هرچقدر که در بیرون از خودرو شاهد تغییرات مختلفی بودیم، در داخل خودرو خبری از تغییر نیست. تغییرات داخل خودرو بسیار جزئی هستند و مثلا دریچه‌های هوای وسط کمی نازک‌تر از قبل شده‌اند. البته جنسیس تریم جدیدی را برای داخل خودرو معرفی کرده و چند تکنولوژی ایمنی و اطلاعات و سرگرمی به لیست آپشن‌های بلند بالای G90 اضافه شده است.

رونمایی از فیس لیفت جنسیس G90

همانند مدل قبلی نیز مشتریان می‌توانند از بین سه مدل موتور با مشخصات 3.8 لیتری V6، 5 لیتری V8 و 3.3 لیتری V6 یکی را انتخاب کنند. هنوز اطلاعات جزئی از نسخه فیس لیفت G90 منتشر نشده است و برای آگاهی از مشخصات دقیق این مدل باید مقداری بیش‌تر صبر کنیم.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید