امروز : یکشنبه, 29 اردیبهشت 1398
رونمایی از فیس لیفت نیسان ماکسیما مدل 2019
3/50 امتیاز از 1 رای
 معرفی اتوموبیل  |     |   147

رونمایی از فیس لیفت نیسان ماکسیما مدل 2019
امتیاز بدهید

پرچمدار سدان‌های نیسان برای سال 2019 چهره جدیدی خواهد داشت. ژاپنی‌ها در نمایشگاه خودروی لس آنجلس امسال از فیس لیفت ماکسیما رونمایی کردند. مهم‌ترین تغییرات ماکسیما مدل 2019 شامل رینگ‌های جدید 19 اینچی، طراحی جدید چراغ‌های جلو و جلوپنجره‌ای بزرگ‌تر می‌شوند.

تغییرات را در دیگر قسمت‌های ماکسیما نیز می‌توان پیدا کرد. در نمای عقبی، چهار خروجی اگزوز قرار گرفته است که زیبایی این قسمت را دو چندان کرده‌اند. در تریم SR نیز روی صندوق عقب می‌توان اسپویلر جدیدی را مشاهده کرد.

رونمایی از فیس لیفت نیسان ماکسیما مدل 2019

در داخل خودرو نیسان طیف جدیدی از تریم‌ها و مواد را در کابین استفاده کرده است. در نتیجه قطعات کابین به نسبت خودروهای هم قیمت کیفیت بیش‌تری دارد.

در صورت انتخاب پکیج Reserve (که در تصویر پایین دیده می‌شود)، صندلی‌هایی با طرح الماس و به رنگ برنزی در کابین قرار می‌گیرند. همچنین صندلی‌های عقب به سیستم گرمایش مجهز می‌شوند و نورپردازی‌هایی بر روی در و فرمان خودرو، فضای کابین را زیباتر خواهند کرد.

رونمایی از فیس لیفت نیسان ماکسیما مدل 2019

همه مدل‌ها به سیستم هشدار باز کردن درهای عقب مجهز شده‌اند تا در هنگام عبور خودرو از کنار ماکسیما، به سرنشیان اطلاع داده شود. سیستم‌های ناوبری و اطلاعات و سرگرمی نیز در مدل 2019 این سدان ژاپنی بروزرسانی شده‌اند.

رونمایی از فیس لیفت نیسان ماکسیما مدل 2019

برای اولین بار خریداران ماکسیما می‌توانند سیستم کمک راننده Safety Shield 360 نیسان را به عنوان یک آپشن سفارش دهند. این دستیار شامل سیستم‌هایی مانند سیستم ترمزگیری خودکار اضطراری با تشخیص عابر پیاده، تشخیص نقاط کور، هشدار عبور ترافیک از عقب خودرو، هشدار عبور از خط، دستیار نور بالا و ترمزگیری اضطراری در دنده عقب می‌شود. همچنین کروز کنترل انطباقی، شناسایی علائم رانندگی و سیستم بررسی سطح هوشیاری راننده از دیگر تکنولوژی‌هایی هستند که به طور استاندارد در بیش‌تر تریم‌های ماکسیما قرار می‌گیرند.

رونمایی از فیس لیفت نیسان ماکسیما مدل 2019

ثبت سفارش برای ماکسیما مدل 2019 از چند هفته دیگر در آمریکا آغاز می‌شود. همچنان موتور 3.5 لیتری V6 با قدرت خروجی 300 اسب بخاری به طور استاندارد در همه مدل‌ها قرار می‌گیرد. قیمت نسخه فیس لیفت هنوز اعلام نشده است اما به نظر می‌رسد که باید مقدار کمی افزایش را در قیمت 33420 دلاری مدل قبلی شاهد باشیم.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید