امروز : چهارشنبه, 05 تیر 1398
قیمت کارخانه ای محصولات ایران خودرو جدول
3/00 امتیاز از 1 رای
 قیمت خودرو  |     |   114

در حالی خبر افزایش قیمت محصولات ایران خودرو به گوش می رسد که سازمان حمایت از ماه ها پیش در حال بررسی قیمت خودرو با توجه به افزایش قیمت ارز است. ایران خودرو در همین رابطه قیمت جدید چند خودروی خود را اعلام کرد.
بالا رفتن قیمت محصولات ایران خودرو و حتی افزایش قیمت خودروهای تولید داخلی توسط سایر خودروسازان از قبیل بهمن موتور در حالی اتفاق افتاده که سازمان حمایت هنوز هیچ مجوزی برای افزایش قیمت خودرو صادر نکرده و از طرفی نسبت به اینگونه افزایش قیمت ها هم هیچ واکنشی از خود نشان نداده است. این سازمان مانند همیشه نقش بی تاثیر خود را در حمایت از مصرف کننده را حفظ کرده است. مدیران ایران خودرو و سایپا طی روزهای گذشته ناخرسندی خود را از شرایط موجود ابراز کرده اند و شرایط فعلی را باعث بلاتکلیفی خودروسازان و مشتریان عنوان می کنند.

در واقع پس از آنکه مسئولیت قیمت گذاری خودرو از شورای رقابت برداشته شد، مقرر گردید تا قیمت تمام شده خودرو‌های داخلی با توجه به تحولات اخیر ارزی توسط سازمان حمایت بررسی شود که تاکنون در این مورد سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید‌کنندگان هیچ گونه اظهار نظر رسمی نداشته است.
لیست قیمت مصوب فروش نقدی محصولات ایران خودرو ویژه دی ماه 97 (ویرایش سوم) منتشر شد.
در جدیدترین لیست کارخانه ای محصولات ایران خودرو، قیمت جدید دو محصول اچ سی کراس و پژو 207 اتوماتیک اضافه شده است که قیمت دانگ فنگ H30 کراس بدون وجود رینگ های آلیاژی را نیز شامل می شود.
۱) كليه مبالغ برحسب ريال است.
۲) قيمت محصولات در اين ليست، دقيقا مطابق با سيستم فروش و بر پايه مصوبات شوراى رقابت، مصوبات كميسيون فروش و يا مكاتبات تاييد شده درج شده است.
قیمت کارخانه ای محصولات ایران خودرو جدول  قیمت کارخانه ای محصولات ایران خودرو جدول

  • قیمت کارخانه ای محصولات ایران خودرو جدول  قیمت کارخانه ای محصولات ایران خودرو جدول  قیمت کارخانه ای محصولات ایران خودرو جدول  قیمت کارخانه ای محصولات ایران خودرو جدول  قیمت کارخانه ای محصولات ایران خودرو جدول  قیمت کارخانه ای محصولات ایران خودرو جدول  قیمت کارخانه ای محصولات ایران خودرو جدول
قیمت کارخانه ای محصولات ایران خودرو جدول  قیمت کارخانه ای محصولات ایران خودرو جدول

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید