امروز : ﺳﻪشنبه, 31 اردیبهشت 1398
موفقیت چری تیگو 7 در بازار ایران سنت شکن بازار کراس اوور های تک دیفرانسیل
4/00 امتیاز از 1 رای
 معرفی اتوموبیل  |     |   41

شرکت چری چین یکی از بزرگترین شرکت‌های خودروسازی این کشور است که 15 سال متوالی موفق به دریافت عنوان صادر کننده برتر چین در حوزه خودرو سازی در این کشور شده است.
چری تیگو 7 را باید از آن خودروهای ساختار شکن نامید ، در بدو ورود بسیاری آنرا ریسکی بزرگ برای یک برند چینی مینامیدند که بخواهد مستقیما به رقابت با خودروهای وارداتی کره‌ایی و ژاپنی بپردازد.
اما نتیجه چیز متفاوتی بود ، نزدیک به 1 سال و نیم از رونمایی این شاسی بلند زیبا در بازار ایران می گذرد ، و تیگو7 توانست فروش موفقی را در این بازار تجربه نماید.

موفقیت چری تیگو 7 در بازار ایران سنت شکن بازار کراس اوور های تک دیفرانسیل

چری تیگو 7 از پیشرانه 1.5 لیتری توربو به قدرت 147 اسب بخار سود می برد و به لطف گیربکس دوبل کلاچ شش سرعته اتوماتیک با شتاب صفر تا صدی در حدود 10.5 ثانیه در زمره کراس اوور های نسبتا چابک در شرایط فعلی بازار قلمداد می شود.
همچنین در آبان ماه سال جاری مدل جدیدتر این خودرو که هم اکنون تحت مدل 98 آماده فروش است با ایجاد تغییراتی در نمای داخلی به لحاظ کیفی و رنگ بندی در کنار اضافه شدن برخی آپشن های رفاهی و ایمنی متناسب با تقاضای بازار ایران به بازار وارد گردیده است.

موفقیت چری تیگو 7 در بازار ایران سنت شکن بازار کراس اوور های تک دیفرانسیل  موفقیت چری تیگو 7 در بازار ایران سنت شکن بازار کراس اوور های تک دیفرانسیل

موفقیت چری تیگو 7 در بازار ایران سنت شکن بازار کراس اوور های تک دیفرانسیل  کیفیت کابین چری تیگو 7 به راستی بالا تر از حد تصور برای خودروهای رایج چینی است و می توان گفت که چری با طراحی این محصول یک قدم بزرگ دیگر رو به جلو برداشته است تا محصولات خود را به خودروسازان مطرح جهان نزدیک کند.
آپشن های مهم این خودرو را می توان گیربکس دو کلاچه اتوماتیک با تکنولوژی شرکت گتراک آلمان ، دوربین 360 درجه ، سقف پاناروما ، سیستم کنترل در سرازیری ، اتوهلد و سیستم ترمز پارک برقی نامید که از تیگو 7 چهره یک شاسی بلند مقرون به صرفه را ساخته است.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید