امروز : پنجشنبه, 30 خرداد 1398
اطلاعات تازه از شورولت کوروت ZR1 جدید سوپراسپرت آمریکایی
3/00 امتیاز از 1 رای
 معرفی اتوموبیل  |     |   312

تا چندی پیش تنها اطلاعاتی محدود درباره کوروت ZR1 جدید داشتیم که بر اساس تعدادی تصویر جاسوسی بودند که در حین تست این خودرو در پیست های گوناگون ثبت شده بودند. اما حالا خبرهایی تایید شده به دست نشریات رسیده که این آخرین ساخته کوروت به صورت موتور جلو خواهد بود.

به احتمال زیاد برای این خودرو موتور LT5 جنرال موتورز در نظر گرفته شده است که به صورت خورجینی هشت سیلندر طراحی شده و از سوپرشارژر نیز برخوردارد است.

اطلاعات تازه از شورولت کوروت ZR1 جدید سوپراسپرت آمریکایی

اما چه میزان قدرت از این موتور خارج و به سر چرخ ها منتقل می شود؟ در جواب یا گفت که خیلی زیاد، با توجه به قدرت 650 اسب بخاری مدل ZO6 می توان حدث زد که نسخه جدید ZR1 ، حداقل 700 اسب بخار و یا بیشتر از این عدد قدرت دارد.

همچنین در کنار قدرت بیشتر موتور ، می توان قطعات آیرودینامیک بیشتری را در این نسخه جدید دید، یعنی یک اسپلیتر ( جدا کننده هوا ) بزرگ تر در جلو و یک بال بزرگ در عقب که می توانند در پیچ ها چسبندگی بیشتری ایجاد کنند. هنوز هیچ اطلاعات رسمی مبنی بر زمان تولید ZR1 در دست نیست ، اما احتمال می رود که این خودرو در نمایشگاه دیترویت رونمایی شود.

با توجه به این مشخصات انتظار می رود که شاهد تولید محصولی فوق العاده سریع و قدرتمند با توانایی شکست رقبای اروپایی از سوی جنرال موتورز باشیم.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید